Jsme rodinná firma, která provozuje kamennou prodejnu zlatnictví a hodinářství od poloviny roku 1995. Za tuto dobu se nám podařilo získat tisíce spokojených zákazníků. V naši prodejně, která se nachází v centru Nového Jičína nabízíme velký výběr značkových hodinek, zlatých, stříbrných a ocelových šperků. Prodejna byla v roce 1999 rozdělena na dvě samostatné prodejny, každá s vlastním vchodem. Ve větší prodejně jsme se zaměřili na prodej šperků a hodinek a v menší na prodej stříbra a bižuterie. Z důvodu vyššího komfortu pro naše zákazníky a příjemnějšího nákupu i obsluhy došlo v roce 2009 k vnitřnímu propojení obou prodejen.

Vážíme si každého zákazníka, který nás navštíví nebo osloví a vždy uděláme vše pro Vaši maximální spokojenost. Naše práce nás baví a děláme ji profesionálně.

Internetová prodejna začala fungovat v březnu roku 2014. Náš eshop si dokázal i přes své relativní mládí najít tisíce spokojených zákazníků, kteří oceňují zejména kvalitní služby i zboží. V naší nabídce naleznete obrovské množství značkových pánských, dámských a dětských hodinek, krásných designových hodin a budíků. A protože ke kvalitním hodinkám patří i šperky, jsme připraveni Vám nabídnout opravdu luxusní kousky od značky Boccia Titanium a nebo stříbro se Swarovski krystaly od české firmy Evolution Group. Náročnější zákazníky zcela jistě potěší naše nabídka zlatých šperků z bílého a žlutého 14-ti karátového zlata.

Buďte nároční a neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv přáním či požadavkem.

Chcete nahlédnout pod pokličku našeho podnikání a dozvědět se jakým způsobem se provozuje prodejna zlatnictví? Určitě si přečtěte rozhovor s Jiřím Rosteckým.

Odkaz na rozhovor ZDE .